RSS
 

Archiwum - Lipiec, 2015

Kolejny etap dorastania – 3 tygodnie rozłąki

06 lip

To był długi dzień. pomimo „wprawek” w postaci wstawania co rano cały zeszły tydzień, by zawozić Trole do pracy, pobudka dziś o 4 była cięęężka ;)

Upewniłyśmy się, że Młode dopakowały wszystko, co jeszcze nam przyszło do głowy, i powiozłyśmy do pobliskiego miasteczka. Tam, umundurowane takie, i takie wyrośnięte, opuszczające gniazdo i starą matkę aż na trzy tygodnie – wsadziłyśmy do pociągu, który wywiózł je w siną dal… Cóż, pewnie za jakiś czas ta wersja będzie brzmiała „zawiozłyśmy je na dworzec, upewniłyśmy się naocznie, ze wsiadły do pociągu, i odjechały ;) , ale póki co na przemian zapominam, że nie ma ich na górze / w ogrodzie / w szkole czy gdzieś niedaleko. I wpadam w panikę, kiedy przypomnę sobie, że wysłałyśmy nasze wychuchane Trole w dziki las, gdzie nawet namiot mają sobie same zrobić z plandeki, a łóżka z patyków. Zadzwoniły, że dojechały, ale już obiecanego telefonu w okolicy kolacji – nie doczekałam się.

Nawet sms-a z jakimś „dzięki”, za te tony słodyczy pochowane po plecakach nie przysłały..

Wyjeżdżały już wcześniej, poza rodzinę również, ale to było max 10 dni, do tego w apartamentach w willi dla sportowców i za dnia na kortach, a nie 21 dni w głuchym lesie, pod plandekami, bez prądu i łazienek, za to w towarzystwie robactwa wszelkiej maści, żywiołów i wyzwań.

Cóż, w końcu się oswoję z myślą, że właśnie budują szczęśliwe wspomnienia, zdobywają nowe doświadczenia i kopniaki od życia, z których wiele dobrego wyniosą dla siebie, a wtedy nie ma czasu na to, by wydzwaniać i opowiadać te same przygody, które i tak będą powtarzać kiedy wrócą. I wtedy też się pobawimy korzystając z wolności! A co! ;)

A jak Wasze lato się zapowiada? :)

by Nikki

 
Komentarze (4)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 LinkedIn 0 0 Flares ×