RSS
 

Archiwum - Październik, 2014

Wracamy!

04 paź

Trochę minęło od ostatniego wpisu.

Co mnie dziś skłoniło do napisania? Mnogość Waszych komentarzy, które znalazłam do zatwierdzenia. Ilość listów w skrzynce mailowej i tyleż samo zapytań na naszym FP.

Juz spieszę donieść w skrócie co u nas :)

Li przeszła kolejną operację, guz został wysłany tym razem do Warszawy razem z poprzednimi wycinkami. i pod koniec sierpnia dostałyśmy nareszcie diagnozę.
Guz niezłośliwy, z niskim odsetkiem przerzutów, za to z dużą tendencją odnawiania, więc jesteśmy w stałej kontroli w celu usuwania kiedy znów odrośnie.

w lipcu nasza „żałoba” po kochanej kotce Lucky na tyle zelżała, że postanowiłyśmy przygarnąć mała kulkę futra i w ten sposób, wprost ze wsi trafiła do nas MaineCoon’ka Api, bez zbędnych rodowodów, żaden produkcyjny wypust, po prostu APOCALIPSA :)

Trole po zimowej przeprowadzce [cudownie nam tutaj więc liczymy na osiedlenie na następne lata] zaaklimatyzowały się w szkołach.

Teraz jako wielkie Panny [już mojego wzrostu] więcej czasu spędzają na dodatkowych zajęciach, lekcjach śpiewu i z koleżankami na mieście niż z nami.

My po ostatnim roku trudnych chwil i same takowe przeszłyśmy… ale powoli reperujemy nasz mały świat, czerpiemy garściami z każdego dnia.

Jesteśmy! :) i cieszymy się, że Wy również tutaj zaglądacie i mimo naszej nieobecności nie rezygnujecie :)

dziękujemy :)

A na koniec ciekawy artykuł do przeczytania :)


http://przepis-na-kobiete.pl/artykuly/1199/o-tolerancji-s-w-kilka

pozdrawiamy Was cieplutko i obiecujemy pisać w miarę na bieżąco :)

by Jenn

 
Komentarze (6)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 LinkedIn 0 0 Flares ×