RSS
 

Archiwum - Marzec, 2014

Po co się wychodzi z więzienia na przerwy zdrowotne? Żeby zatruwać życie innym i marnować pieniądze podatników.

03 mar

Powiedzcie mi, jak NIENORMALNYM trzeba być, żeby udawać troskę i miłość wyłącznie po to, by nie wrócić do więzienia, a przy okazji trując i szkodząc własnym dzieciom?

Eh, ten dziurawy i naiwny system sprawiedliwości w Polsce – można kraść, kłamać, oszukiwać, a i tak wypuszczają takich delikwentów, by mogli ponownie dopisywać do listy swoich kryminalnych ‚sukcesów’ nękanie ich byłych rodzin, na które i tak łoży za nich państwo, oraz naciąganie instytucji wszelkich na koszta, tylko po to, by te raz za razem traciły pieniądze podatników na sprawdzanie, że nic się nie zmieniło, i wciąż donosy są tylko oszczerstwami, zamiast móc przeznaczać te środki, na pomaganie takowych ofiarom.

Lex, wracaj lepiej tam, gdzie twoje miejsce, tam, gdzie czeka cię reszta wyroków do odsiedzenia, razem ze swoim fermentem, kłamstwami i oszustwami, bo te dwa lata kiedy się nie odzywałeś były dla Młodych istną oazą spokoju i radości. Nie tylko milczałeś, ale nie musiały się martwić, że znów będziesz je nachodził, dzięki czemu rozwinęły wreszcie skrzydła, skupiły się na swoim rozwoju, cieszeniu się szczęśliwym dzieciństwem i osiąganiu sukcesów.

Plus, nie martw się tak fałszywie, Trole to zdrowe i zadbane osobniki, które po prostu są szczuplutkie i ładne, bo nie odziedziczyły genów po tobie [na szczęście], a normalny i prawdziwy ojciec, kiedy martwi się, że dzieci są głodne, to zwiększa na nie nakłady finansowe, a nie próbuje obniżyć alimenty, których i tak nie płaci, do 200zł.

Więc mówiąc ich językiem:
WEŹ SIĘ OGARNIJ BO BAJKI CI SIĘ POMIESZAŁY.

by Nikka.

ps.: nie skończyły ci się jeszcze instytucje w kraju, gdzie próbowałeś nas oszkalować? Bo gdybyś chciał nam nasłać jeszcze obserwatora międzynarodowego, to przy obecnej sytuacji na Ukrainie musisz się pospieszyć, zanim tam wszyscy pojadą…

 
Komentarze (7)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 LinkedIn 0 0 Flares ×