RSS
 

Archiwum - Kwiecień, 2013

Dziś gościnnie

28 kwi

Jak w temacie, dziś gościnnie. Zostałyśmy poproszone o pomoc więc zamieszczam prośbę.

„Cześć dziewczyny!

Mam na imię Ewelina, jestem studentką psychologii klinicznej, chciałabym Was zaprosić do wzięcia udziału w badaniu kwestionariuszowym do mojej pracy magisterskiej. Moim tematem pracy jest samoocena oraz poczucie własnej wartości wśród kobiet homoseksualnych oraz heteroseksualnych – na podstawie wyników zostaną stworzone dwa profile, które będę ze sobą porównywała.

Do badania potrzebuję kobiet, które są w związku homoseksualnym od ponad 1 roku. Badanie jest oczywiście anonimowe, czas wypełnienia kwestionariuszy to ok. 15 minut. Wszelkie informacje zostaną wykorzystane jedynie do analizy w mojej pracy. Forma badanie do uzgodnienia – mogą być to papierowe arkusze bądź wypełnienie ankiety poprzez link.

Jeżeli byłybyście zainteresowane wypełnieniem testów, bądź znacie osoby, które byłyby chętne do wzięcia udziału w badaniu, bardzo proszę o kontakt mailowy ewelinasz1990@o2.pl bądź telefoniczny 662 212 753.

Po zebraniu wyników i napisaniu pracy magisterskiej, chętnie prześlę Wam wnioski jakie zostały wyciągnięte z badania.

Z góry dziękuję za pomoc !”

 

by Jenn

 
1 komentarz

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Spóźnione

24 kwi

Wybaczcie opóźnienie w moderacji komentarzy, ale dopiero dziś je znalazłyśmy. Także juz wszystkie są :)
Cholernie miło jest widzieć naocznie, w postaci komentarzy, że ktoś rzeczywiście czasami to czyta i nawet lubi :)

udanego wieczoru :)

by Jenn

 
Komentarze (4)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Czas i niedzielne przemyślenia w pidżamie

21 kwi

Osiem lat to szmat czasu. Bardzo sie obie zmieniłyśmy przez te lata. Zmienił się nie tylko nasz wygląd, na szczęście na plus bo należymy do tych kobiet, które im starsze tym jak wino bardziej wysublimowane i bardziej szlachetne. Ale zmieniło sie nasze podejście do życia, priorytety, oczekiwania, marzenia, spojrzenie na świat, ludzi. Mamy teraz inne plany, inne zainteresowania, pasje i sposób ich realizowania. Rozwijamy się każdego dnia. Czasami rozmijamy się na chwilę by zaraz znów wejść na tę samą ścieżkę. To chyba normalne u niezależnych form życia, które nie godzą się stać w miejscu. Zdarza nam się zastanawiać co by było gdybyśmy się nie poznały, gdzie znalazłybyśmy taka druga by podzielała tak szalone i czasami niekonwencjonalne podejście do życia. Zaraz potem przypominamy sobie, że chyba nie bylo takiej mozliwości, bo mijałyśmy się już lata wcześniej w tych samych miejscach i tym samym czasie, i chyba tylko Bóg chciał, że musiałyśmy poczekać by się poznać. Może obie musiałyśmy dojrzeć by być gotowe na wspólne wędrowanie przez życie zarówno wśród burz jak  i w pełnym słońcu, by umieć razem tańczyć w deszczu, bo z parasolem trudno nam iść obok siebie.

I uwielbiam zakładać Ci skarpetki na zmarznięte stopy, uwielbiam Twoja radość ze świeżego dzbanka gorącej herbaty, podziwiam pasję z jaką oddajesz się każdemu nowemu zadaniu, siłę kiedy mi sił brak i słabość kiedy wiesz, że możesz sobie na nią pozwolić oddając z zaufaniem stery w moje ręce. Uwielbiam to, że potrafimy razem śmiać się i płakać. e pakujesz nasze walizki bo wiesz, że ja prędzej wpadnę w histerię niż zrobię to sama, że gotujesz mi carbonarę nawet jeśli chcę ją jeść 3 dni z rzędu, że zmusiłaś mnie do prowadzenia samochodu i zrobienia prawa jazdy, że popierasz niemal wszystkie moje szalone pomysły, a od tych nawiedzonych odwodzisz. A już to, że nawet w dresach potrafisz być kobieca i sexi, potęguje resztę. Bo tylko inteligencja i dopasowane wnętrze w połączeniu z pięknem daje mi 100% tego czego pragnę.

I wiesz co Kochanie? tak dziś, bez okazji chciałam Ci podziękować, że jesteś, tak PO PROSTU jesteś!!

 

Kocham Cię

 

by Jenn

 
Komentarze (9)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Dzień Dziecka PRZENIESIONY!!

18 kwi

UWAGA!!   UWAGA!!

 

Ogłaszamy wszem i wobec, że DZIEŃ DZIECKA w tym roku został przeniesiony na 18 kwietnia.
Wiosna jest zbyt piękna by czekać do czerwca, więc dziś kupiłyśmy Trolom nowe rowery, ponieważ ze starych wyrosły. A że w tym roku już znacznie przekroczyłyśmy nasz budżet prezentowy, to rowery zostały zgodnie zakwalifikowane jako prezent dnio-dzieckowy :)
Rowery są wypaśne, z amortyzatorami z przodu i z tyłu, śliczne, lekkie i przede wszystkim, co najważniejsze, już „dorosłe” bo niemal identyczne jak nasze i tej samej wielkości. Ale co się dziwić, obie Pannice wzrostem w okolicy 150 cm.
dzień dziecka

 

Śliczne, Prawda?

 

miłego dnia dziecka i spokojnej nocy :)

 

by Jenn

 

 
Komentarze (3)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Monopolizm?

16 kwi

Miałyśmy zaprzestać wpisów tutaj do czasu przeniesienia bloga na inny, bardziej przyjazny serwis. Okazuje się jednak, że to nie takie proste, bo blog.pl usunął jakąkolwiek możliwość exportu bloga w sposób prosty i zostaje wielodniowa w naszym wypadku walka o ręczne przeniesienie wszystkich wpisów z nadawaniem każdej notce datowania wstecznego. Skutkuje to jednocześnie utratą wszystkich komentarzy.

W naszym wypadku to utrata niemal 8 lat pamiętnika.

Dlatego pokopałam dzisiaj, poszperałam i udało się. Wyłączyłam najbardziej uporczywe reklamy, które zasłaniały wpisy uniemożliwiając czytanie notek. Zostały te boczne, ale można je spokojnie wyłączyć jednym kliknięciem wchodząc na bloga.

Dlatego na razie zostajemy tutaj, na „starych śmieciach”. Szkoda mi też pozycji domeny w przeglądarkach.

Także cóż, zapraszamy do dalszego czytania i wpisywania się. A jeśli macie jakieś sugestie czy inne wnioski, które powinnysmy według Was poruszyć na łamach bloga, czujcie się zaproszeni do proponowania :)

 

tymczasem pozdrawiam

 

by Jenn

 

 
Komentarze (3)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Lu, wyniki i przerwa.

10 kwi

Dziękujemy za trzymanie kciuków i komentarze dla Lu, nie było nas parę dni, ale spieszę donieść, że nasza przyszłoroczna gimnazjalistka otrzymała w pytaniach zamkniętych… uwaga- werble…

20/20 punktów!! :)

jeszcze tylko niech wypracowanie jej pójdzie świetnie :)

jesteśmy z niej TAAAAAAAKIE DUMNE!!

 

a teraz wybaczcie, ale wpisuję to po raz czwarty i dłużej tego wordpressa nie zniosę, a portal blog.pl doprowadza mnie do szału tą obrzydliwą i agresywną reklamą zasłaniającą wpisy, więc kończę i odezwę się z notkami dopiero za jakiś czas, jak znajdę nowe miejsce dla naszego bloga. miarka się przebrała. Zaproponujcie jakiś logiczny portal i system, co?

Drogi portalu Onet.pl, ZABIŁEŚ najstarszy i dotąd najlepszy portal blogowy. Potwierdzam to jako kolejna osoba, i jako kolejna opuszczam to coś co zrobiliście z blog.pl na rzecz konkurencji.

 

by Nikki

 
Komentarze (3)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Trzymajcie kciuki za Lu i jej agzamin! [czwartek!]

03 kwi

Słuchajcie, trzymajcie w czwartek, 4 kwietnia, między 8 a 13 kciuki za Lu.
Tak bardzo bardzo bardzo mocno.
Ponieważ nasz mały-duży Kujonek ma testy szóstoklasisty i strasznie zależy jej na wysokich notach, by mieć dobry start do dobrego gimnazjum.
Przez wiele dni trzymała się tak dzielnie, że byłyśmy pewne, iż podejdzie do nich na luzie, w końcu jest bardzo dobrą i pilną uczennicą, ale dziś już po południu pękła i okazało się, że stres ją po prostu zżera.
Nas też, i to od dawna, bo to w końcu pierwszy poważny egzamin Młodej.

Wierzymy w nią całymi sercami, wiemy, że jej wiedza jest rozległa a na naukę poświęca mnóstwo czasu każdego dnia. A kciuki będziemy trzymać mocno zaciśnięte, by trema jej nie zżarła, ale każda pozytywna energia się przyda w tej intencji :)

Nasza mała-duża panna.
Jak ten czas leci… a dopiero co ryczałam ze wzruszenia na jej pierwszym dniu w szkole, pierwszym szkolnym przedstawieniu, czytając pierwsze świadectwo, ze strachu i tęsknoty na pierwszych wyjazdach czy obozach, a Ona już opuszcza opiekuńcze skrzydła podstawówki i zaraz idzie w gimnazjalną dżunglę. Wyrasta na śliczną i ambitną pannę, na którą zerkają chłopcy, myśli o przyszłości, a przytulenie się do mamy traktuje jak obciach, co nie zmienia faktu, że dopuszczalny podczas negocjacji „chciałabym sama chodzić na zakupy ubraniowe i sama decydować co kupię” ;)

Nasza ma… duża Lu.

by Nikki

 
Komentarze (5)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook