RSS
 

Archiwum - Czerwiec, 2012

Nowe i z odzysku

13 cze

Po długiej nieobecności spowodowanej m.in. problemami z dostaniem sie na własnego bloga, po wypisywaniu maili do administracji udało się i naszym oczom znów ukazał się panel administratorski les-rodziny :)

u nas niemal po staremu i gdyby nie zauważalny wzrost Troli, to pewnie nie zauwazyłybyśmy jak bardzo się zmieniają.
teraz juz dużo dojrzalsze sa fajnymi towarzyszami wielogodzinnych dyskucji o wszystkim i o niczym.
Li zapałała taka miłością do piłki nożnej, że nie ma meczu który by przegapiłai tak codziennie na zmiane mecz pierwszy u nas albo leci do koleżanki po sąsiedzku, drugi ogląda juz z łóżka. oczywiście mecze Polski oglądamy wspólnie z flagami, kapeluszami i wymalowane na twarzach z głosnym kibicowaniem tak, że pewnie pół wsi słyszy.

Lu zrobiła plan na całe swoje życie, wybrała gimnazjum, analizuje szkoły srednie i po uparciu sie na Oxford intensywnie przygotowuje sie do egzaminów, wymiany ucznów i szkoli angielski. Li postanowiła zostac zarabiającym fortunę chirurgiem plastykiem bo uwielbia takie tematy, a po analizie zwykły chirurg to słabe wyzwanie, a weterynarzowi konto nie rośnie tak szybko jakby chciała.

także obecnie jestesmy w fazie meczów i walki Lu o czerwony pasek bo Młodej brakuje 0,05 by średnia na pasek zachodziła. i niestety winowajcą jest jest w-f’ista o wygórowanych ambicjach.

ostatnio mamy weekendy z mamuskami. najpierw mamaNikki odwiedziła nas w dzień matki, potem przyjechała moja mama i z obiema mamuśiami przewędrowałyśmy w 6 całe zoo :) dzień sympatyczny, intensywny i męczący :) ale jakże zadowalający :)

tak więc wracamy do pisania, bo niemożność dostania się do naszego bloga uświadomiła mi, że o mały włos, a straciłybysmy zapisane 7 lat naszego wspólnego życia.

miłego wieczoru :)

by Jenn

 
Komentarze (2)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 LinkedIn 0 0 Flares ×