RSS
 

Archiwum - Listopad, 2007

bidna „dycha” a jednak fortuna ;)

06 lis

otwieramy właśnie biuro, między innymi dlatego ostatnio nieczęsto bywamy na blogu, i tak może być jeszcze przez kilka dni.
w każdym razie, jak to na zakładane biuro, idą na to wszystkie nasze fundusze. więc dzisiaj siedzimy w farbach, wałkach i wiadrach, planujemy i nagle Jenn stwierdza:

- jak już będziemy miały pieniądze.. znaczy.. dziesięć złotych to kosztuje.. ale jak już będziemy miały pieniądze, to kupimy sobie.. czekaj, sprawdzę..
- Kochanie, ale co chcesz kupić?
- bo w ikea były takie rolety bambusowe na drzwi będzie taka pasować wymiarem, więc jak już będziemy miały pieniądze to sobie taką kupimy, dobrze? bo tylko dziesięć złotych kosztuje..

heh, fakt, zrobiłyśmy z zagrzybionej nory przytulne, fajne biuro, poszło na to parę tysięcy łącznie [a to nie koniec jeszcze], ale tym tekstem mnie dzisiaj rozbroiła ;) zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byłyśmy dwie godziny po wizycie w ikea właśnie, po meble, i zostawiłyśmy tam niezłą średnią krajową ;)

no cóż Kochanie, zgoda.. jak już będziemy miały pieniądze.. to kupimy roletę.. w końcu tylko dziesięć złotych kosztuje ;)

by Nikki

 
Komentarze (14)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 LinkedIn 0 0 Flares ×